Sosyal Yaşam

Su Değirmeni

Su değirmeni özellikle çocuklarınız için macera duygularını harekete geçiren bir yer olacaktır mutlaka. Ayrıca çocuklara kek ve börek pişirmeyi de öğreteceğiz. Çocuklar keşfetmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi, hayal kurmayı sever. Sırt çantanızı takın, değirmene gidiyoruz.

Açık Havuz>

Hem sizler hem de çocuklarınızın serinleyeceği havuzlarda gün boyu güneşlenip, suyun rahatlatıcı etkisiyle sorunlarınızdan arının. Yüzmek en sağlıklı sporlardan biridir. Çocuklarınızla gün boyu suya doyun.

Mini Çiftlik

Hayvanlarla bir arada olmak çocuk gelişimi için çok önemlidir. Hayvanlar tıpkı çocuklar gibi saf ve iyileştiricidirler. Araştırmalar da ispatlamıştır ki, bir hayvanın sorumluluğunu alan çocuklar gelecekte de sorumluluk sahibi bireyler olurlar. Hayvanları sevelim ve çocuklarımızın mutluluğu için elimizden geleni yapalım. Mini çiftlikte eminiz sizler de çok mutlu olacaksınız. Mini çiftlikte en tatlı evcil hayvanlardan kazlar, ördekler, tavşanlar ve tavuklar olacak.

Fiskos Adası

Sakin, huzurlu bir ada hayal ettik. Kalabalıktan uzak, başbaşa, en yakın dostlarınızla günün koşturmasından uzak, sohbet edebileceğiniz, küçük bir ada. Fiskos adası da sizler için düsündügümüz seçeneklerden biri.

Balıklı Gölet

Bir de balıklı göletimiz var. Birbirinden farklı renklerde göletin içinde yüzen balıkları izlemek keyifli olsa gerek. Balıkların sakin ve huzur dolu doğası sizlerede yansıyacak.

Köy Çeşmesi

Güneşli bir günde tüm aile yürüyüşe çıktınız. Ve dinlenmek için köy çeşmesinin başına geldiniz.Biraz soluklanıp dinlendiniz.Harika birgün geçirdiniz ve köy çeşmesinin manevi huzuru ile doldunuz. Hayal edin ve gerçekleştirin.

Şelale

Daha bitmedi. Şehirden uzakta yaşamanın güzelliği de burada işte. Monotonlaşmış, sıkıcı, tek düze hayatlarınıza veda etmenin tam zamanı. Bu yüzden sizi harekete geçirecek alanlar yarattık.

Gençlik Adası

Ergenlik çağına gelen çocuklarınız eskisi kadar sizlerle birlikte vakit geçirmek istemeyeceklerdir.Kendi yaşıtları ile bir araya gelip, internet başından uzakta gençlik adasında geçirdkleri saatleri hayatları boyunca unutmayacaklarına eminiz.

Cafe

Çocuklarınız güven içinde oyun alanlarında mutlu olurken, siz de hem tanıdığınız hem de yeni tanışacağınız dostlarınızla temiz havayı ciğerlerinize doldurarak mutlu olun. Yazın serin içecekler, kışın sıcak bir çay yada kahveyle dostluklarınızı pekiştireceğiniz café green’de bir araya gelin.

Köy Bakkalı

Köy de yaşamak olur da köy bakkalı olmaz mı... Kozmopolit yaşamın griliğinden uzaktasınız artık. Koca marketlerden sıkılmadınız mı? Biz de düsündük ki bir köy bakkalı size köy hayatının o naif huzurunu versin. İhtiyacınız olan herşeyi bakkalınızdan alın.

Dvd Odası

Günün yorgunluğunun ardından güzel bir film izlemek gibisi yoktur. Güzel filmler ruhumuzu rahatlatır. Üstelik tam da sizler izlediğiniz ve özlediğiniz, doğanın içinde yaşayan mutlu bir ailenin konusu olan filmin gerçeğe dönüştügünü farkettiğinizde, yüzünüzde mutluluk, ruhunuz doğanın yardımı ile huzurla dolacak.

Şömine Başı Kütüphane

Yüzlerce kitabın birarada bulunduğu kütüphanenin huzurlu sessizliğinde kitap okumanın zevkine varacak ya da kütüphaneden aldığınız bir kitabı sıcacık sömine başında okuyacaksınız.

Stüdyo

Doğa içinde yaşamak deyince aklımıza ilk gelen, sağlıklı yaşamdır. Stüdyo, sağlıklı bedenlerinize form kazandırmak için spor aletlerinin yanısıra, Tae-Bo, Plates ve Crunch derslerinin de verileceği spor salonu olarak hizmetinizde olacak. Vücudunuzu hızla şekle sokacak en etkili sporları bir arada yapacağınız Stüdyo dan çıkmak istemeyeceksiniz.

Sauna

Sıcak bir saunada ter atmak gibisi yoktur. Vücudunuzda biriken toksinleri atmanın en keyifli ve etkili yoludur.Sauna
sonrası yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Buhar Odası

Ve birde buhar odası ekledik. Solunum yollarına şifa veren buhar odasında tıkanmış gözenekler açılır ve temizlenir. Birçok
hastalığa iyi gelen buhar odası ile her geçen gün daha sağlıklı olun.

Fitness

Bedeninize iyi bakın. Fitness salonunda birçok spor aleti ile yavaş yavaş forma girmeye başlayan bedeninizi fit bir
görünüme ulaştırın.Hem spor yapın hem de sosyalleşin.

Fantastik Kale

Hayaller dünyasının fantastik yolculuğuna çıkmaya hazırmısınız? Fantastik bir kale yarattık. Yapmak bizden keşfetmek sizden.

Tırmanma Duvarı

Biz dağlara çıkamıyorsak, dağ ayağımıza gelsin. Üstelik güvenli de. Tırmanma duvarı hem heyecan verici, hem eğlenceli hem de spor yapmak için ideal. Alın ailenizi güzel güneşli bir günde dağa tırmanın.

Ağaç Evler

Hiçbir çocuk varmıdır ki bir ağaç evi olduğunu hayal etmemiş olsun. Hayal dünyaları sürekli aktif olan çocukların macera
duygularını da besleyecek ağaç evlerde çok mutlu olacaklarına adımız gibi eminiz.

Oyun Salonu

Oyun salonu olmazsa olmaz. Çocuklar eğlensin, siz başka bir aktivite yapın. Yeni hayatlarında yeni arkadaşlarla kaynaşmanın
en güzel yeri olacaktır. Onlar mutlu, siz mutlu.

Kum Havuzu>

Kum havuzunun kumlarına küçük ayakları ve elleri basan çocuklar tüm negatif enerjilerini attıkları gibi, kumdan yapacakları birbirinden yaratıcı eserlerle belki de geleceğin sanatçıları olacaklar.

>
Kids Club

Çocuklar herşeyimizdir. Çocuk sahibi olanlar bilirler ki herşey onların mutluluğu içindir. Özellikle doğal yaşam alanlarını da bunun için seçeriz. Şehrin gürültüsünden uzak, doğa ile baş başa sağlıklı büyümeleri için tüm çabamız. Elbette onların kişisel gelişimine katkıda bulunacak her türlü imkanı düsünmeden edemeyiz. Kids Club’da çocuklar hem eğlenecek, hem sosyalleşecek hem de yaratıcılıkları beslenecek.

Yaz Okulu

Okullar kapandı. Tatil başladı.Dinlenmeye ihtiyacınız var. Çocukları yaz okuluna gönderin. Hem eğitim alsınlar, hem eğlensinler. Siz de güven içinde kendinize biraz zaman ayırın. Bir ev almak demek bir yaşam almaktır unutmayın. Biz sizler için herşeyi düsündük.

Hobi Bahçesi

Tohumların filizlenip ürüne dönüşmesi sabır, sevgi,emek ister. Tarımcılık deyip geçmeyin. Bir fideye emek vermek ve emeğinizin ürününü toplamak dünyaya daha başka bir gözle bakmanız için güzel bir uğraş. Kimbilir belkide bu küçük hobi ileride mesleğiniz bile olabilir. Herşey denemekle başlar.

Atölyeler

Yeteneğiniz var ama şimdiye dek geliştirmek için fırsat bulamadınız. İşte şimdi bunun için zamanınız olacak. Kurs almak için evden çıkıp,arabanıza atlayıp onca yol gitmek,trafikte beklemek zorunda değilsiniz. Her yetenek geliştirmeye değerdir.

Reklam Filmi